Logo

"Gelecek için sürekli gelişim!"

Dota Logistics 2000 yılında dünyanın kargo üssü olan Frankfurt’a oldukça yakın bir konumda bulunan Wiesbaden şehrinde kurulmuştur. Türkiye’de İstanbul Yönetim Ofisi, Gebze Depolama ve Servis Merkezi ve Ankara Deposu ile hizmet vermektedir. Kalıcı başarılara imza atmak üzere bu stratejik lokasyonda kurulan şirket, müşterilerinin lojistik ihtiyaçlarının bir bütün olarak karşılanabilmesi için gerekli organizasyon yapısını geliştirmiş ve alt yapı yatırımlarını yapmıştır.

Lojistik operasyonların müşterilerin tedarik zincirlerindeki önemi konusunda uzman 100 kişilik Dota Logistics ekibi; her çeşit ürün ve hizmetin ürün üretim- tüketim zincirinde etkin, verimli ve maliyet faydası yaratacak şekilde akışlarının planlanması ve depolama operasyonlarının yönetilmesi konusunda 120 mega treyler ve 3 depo alanı ile kesintisiz hizmet vermektedir.

Artı zaman kazandırıyoruz!
Zaman ve maliyet yönetiminin sürekli gelişimin büyük bir parçası olduğuna inanan Dota Logistics ekibi, hizmet verdiği coğrafyalarda hizmet kalitesi ve 200’e yakın anlaşmalı tedarikçisi ile fark yaratacak mükemmel çözüm ortağı olarak anıldığı, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutacak operasyonlara imza atmaktadır.

Dünyanın geleceği ve gelişimi konusunda çevresel faktörlerin farkındalığı ve çevresel değerlerin korunması maddelerini sürekli olarak kurumsal gündeminde tutan Dota Logistics, etkin ve artı zaman kazandıran hizmet politikasıyla faaliyet göstermektedir.